Samochody sportowe  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Audi RS6 C7

Jeśli śledzicie nasze poczynania to wiecie, że w ostatnim czasie gościliśmy ciekawe auto, jakim było Audi RS6 C8. Tym razem do PMC zawitał kolejny mocny zawodnik, a właściwie starszy brat - Audi RS6 C7. Celem tej wizyty była poprawa osiągów, a także aspektów dźwiękowych.

Pod maską prezentowanego RS6 możemy znaleźć 4-litrowy motor TFSI, który standardowo wygenerował osiągi na poziomie 565 koni oraz 705 Nm. Jak widać pojazd już w serii posiada niemały zapas mocy. Po wstępnych pomiarach zabraliśmy się wreszcie do pracy.

Audi RS6 Avant C8

Tym razem coś dla fanów rodzinnych aut ze sportowym zacięciem – oto najnowsze Audi RS6 Avant C8. Połączenie stylistycznej agresji z potężnym zapasem mocy. Pojazd pojawił się w PMC, aby nasza ekipa wydobyła z niego jeszcze więcej. 

Pod maską tej bestii możemy znaleźć 4 litrowe V8 TFSI, które na naszej hamowni wygenerowało moc na poziomie 619 koni mechanicznych oraz 795 Nm momentu obrotowego. Już sama seria wygląda obiecująco.

Volkswagen Golf VII R

Kompaktowy, zwinny, a jednocześnie agresywny - dzisiejszym bohaterem jest dość ciekawy egzemplarz Volkswagena Golfa VII R. Pojazd pojawił się u nas w celu poprawienia już i tak zaskakujących osiągów.

Napędza go 2-litrowa jednostka TSI, która podczas pomiarów na hamowni wykazała moc na poziomie 319 koni, a także 409 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jak widzicie Golf R jest żywym przykładem tego, że nawet niepozorne auto może zaskakiwać.

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI

Właśnie wczoraj zakończyliśmy kolejną edycję dni tuningu ABT Power Days, podczas których mogliście zakupić pakiet ABT Power 20% taniej. Przed Wami jeden ze szczęśliwców, który skorzystał z tej okazji – oto Audi A5 w dość ciekawej kolorystyce.

Volkswagen Polo GTI

Przed wami synonim kompaktowego auta, które jednocześnie zachowuje status sportowego. Volkswagen Polo GTI, bo to właśnie o nim mowa pojawił się na terenie PMC, aby nasza ekipa zaszczepiła w nim nieco więcej mocy.

Porsche 911 Turbo S 3.8 TECHART

Przedstawiamy Porsche 911 Turbo S 3.8! Pojazd pojawił się u nas w celu lekkiego poprawienia osiągów silnika. Aby to osiągnąć skorzystaliśmy z powerkit'u autorstwa TECHART - jest to komputer sterujący pracą silnika.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.