Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Mercedes C63 AMG Performance 564 KM

Niedawno kolejny raz mieliśmy okazję pracować nad Mercedesem C63 AMG. Jednak ten egzemplarz różnił się nieco od tych, które gościły u nas wcześniej. Auto, którym zajmowaliśmy się tym razem zostało wyposażone w pakiet Performance.

Modyfikacja Audi S8 Plus 4.0 TFSI 689 KM

Kolejny raz nasze progi odwiedziło Audi S8. Tym razem jednak była to S8’ka w najmocniejszej oferowanej przez producenta wersji - Plus.

Mercedes E63 AMG - modyfikacja Kleemann

Już kolejne auto z pod znaku gwiazdy opuściło naszą firmę! Potężny Mercedes klasy E przeszedł szereg modyfikacji, które powodują jeszcze większy uśmiech na twarzy kierowcy.

Pachura Moto Center i Wagner Tuning

Nadszedł czas, by podzielić się z wami świetną wiadomością! Niedawno nawiązaliśmy współpracę z Wagner Tuning - niemiecką firmą specjalizującą się głównie w produkcji wysokiej jakości sportowych intercoolerów.

Audi A6 3.0 BiTDI ABT AEC 378 KM

Wczoraj pracowaliśmy nad Audi A6 3.0 BiTDI o fabrycznej mocy 320 KM.

Audi A8 4.2 TDI ABT AEC 440 KM

Nie zwalniamy tempa! Wczoraj pracowaliśmy nad kolejną limuzyną od Audi. Tym razem trafił do nas liftingowy model Audi A8 z nowym silnikiem 4.2 TDI.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.