Porsche 911 Turbo S 3.8 TECHART

Przedstawiamy Porsche 911 Turbo S 3.8! Pojazd pojawił się u nas w celu lekkiego poprawienia osiągów silnika. Aby to osiągnąć skorzystaliśmy z powerkit'u autorstwa TECHART - jest to komputer sterujący pracą silnika.

Taki zestaw pozwala na wykrzesanie dodatkowej mocy przy okazji nie szkodząc w żaden sposób pojazdowi, bowiem jest przygotowany stricte pod dany model auta. Jego działanie nie wpływa na diagnostykę auta ani również na elektroniczną ochronę silnika. Po instalacji modułu TECHTRONIC możliwości jednostki napędowej wzrosły z seryjnych 581 KM i 750 Nm aż do 640 KM i 880 Nm momentu obrotowego. Rezultaty znacznie zwiększają przyjemność z jazdy względem seryjnego egzemplarza, a wystarczy tylko skorzystać z przycisku "Sport" na konsoli centralnej auta. Auto może się pochwalić przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 2.7 sekundy, a także maksymalną prędkością na poziomie 338 km/h!?Dodatkowa gwarancja TECHART obejmuje silnik oraz skrzynię biegów, a produkt posiada dwuletnią gwarancję.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.