Audi RS6 Avant C8

Tym razem coś dla fanów rodzinnych aut ze sportowym zacięciem – oto najnowsze Audi RS6 Avant C8. Połączenie stylistycznej agresji z potężnym zapasem mocy. Pojazd pojawił się w PMC, aby nasza ekipa wydobyła z niego jeszcze więcej. 

Pod maską tej bestii możemy znaleźć 4 litrowe V8 TFSI, które na naszej hamowni wygenerowało moc na poziomie 619 koni mechanicznych oraz 795 Nm momentu obrotowego. Już sama seria wygląda obiecująco.

W celu poprawy osiągów RS6 wykorzystaliśmy pakiet mocy ABT Power – oddzielny komputer sterujący pracą silnika. Pozwala on na przyrost potencjału, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa jednostki, a także aspektów gwarancyjnych. Każdy z modułów jest przygotowany stricte pod dany model pojazdu.

Operacja zakończyła się sukcesem, a prezentowane Audi może teraz pochwalić się zatrważającą mocą 703 koni oraz 883 Nm! Jak to przekłada się w praktyce? RS6 jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,3 sekundy (seryjnie 3,6s). Niestety prędkość maksymalna nie uległa zmianie z powodu elektronicznej blokady producenta do 305 km/h. Nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia z jeszcze potężniejszą bestią niż wcześniej.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.