Volkswagen Polo GTI

Przed wami synonim kompaktowego auta, które jednocześnie zachowuje status sportowego. Volkswagen Polo GTI, bo to właśnie o nim mowa pojawił się na terenie PMC, aby nasza ekipa zaszczepiła w nim nieco więcej mocy.

Auto napędza 2-litrowa jednostka TSI o mocy 201 koni mechanicznych, a także 313 Nm momentu obrotowego. Po wstępnych pomiarach od razu wzięliśmy się do pracy. 

Dzięki zastosowaniu pakietu mocy ABT Power, w którego skład wchodzi specjalnie spreparowany komputer sterujący pracą silnika wraz z okablowaniem udało nam się wykrzesać z Polo dodatkowe 34 konie, a także 51 Nm momentu obrotowego.

Zestaw autorstwa ABT Sportsline pozwolił na przyrost parametrów do 235 koni mechanicznych, a także 364 Nm momentu obrotowego. Takie rozwiązanie powinno zainteresować każdego, kto ceni sobie bezpieczny przyrost mocy, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.