O firmie  

Powstaliśmy z fascynacji...

„Sporty motorowe i samochody to nasza rodzinna pasja, bez której nie umiemy żyć. Miłością do czterech kółek zaraził nas ojciec, Mariusz i to pod jego czujnym okiem pewnym krokiem wkroczyliśmy na tory wyścigowe. Dziś wspólnie prowadzimy profesjonalny serwis Pachura Moto Center”

W 2006 roku Mariusz Pachura razem z synami stworzyli mistrzowski Team Pachura Motorsport, który po kilku latach sukcesów na torach międzynarodowych przeobraził się w profesjonalny serwis Pachura Moto Center.

Dziś jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Wielkopolsce zajmującą się kompleksową obsługą samochodów. Stawiamy sobie za cel zyskanie przychylności wśród najbardziej wymagających klientów.

Pachura Moto Center już na pierwszy rzut oka odbiega od standardowych serwisów motoryzacyjnych. Jesteśmy firmą rodzinną, każdego klienta traktujemy indywidualnie, a powierzone zadania wykonujemy nadzwyczaj solidnie i terminowo. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.
Pod jednym dachem oferujemy Państwu solidny i profesjonalny serwis motoryzacyjny. Zakres usług proponowanych przez naszą firmę obejmuje: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawę układów elektrycznych, naprawy blacharsko-lakiernicze oraz pełną diagnostykę pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli. Ponadto dysponujemy pomocą drogową, serwisem ogumienia oraz myjnią samochodową.

Jesteśmy wyjątkowi, bo Pachura Moto Center ma także swoje drugie, nieco bardziej drapieżne oblicze. Dziś częścią firmy jest powstały w 2006 roku zespół Pachura Motorsport, który narodził się z fascynacji samochodami i wyścigami samochodowymi. Tą fascynacją próbujemy zarazić wszystkich naszych klientów, przygotowując dla nich samochody dopieszczone w każdym calu. Aby wyjść naprzeciw ich wysokim wymaganiom w 2006 roku nawiązaliśmy współpracę z najlepszym tunerem samochodów z grupy VAG – niemiecką firmą Abt Sportsline. Dziś Pachura Moto Center jest generalnym importerem tej marki w Polsce.

Z przyjemnością podejmujemy się nietypowych wyzwań. Jesteśmy jednym z najlepszych serwisów, który oferuje wysokiej jakości montaż systemów turbo i kompresorów, przekładanie i tuning silników oraz kompleksowe przygotowanie samochodów do motorsportu.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Patryk Pachura

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.