Samochody sportowe  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


ABT AUDI RS6-R

Jeśli śledzicie nasze poczynania w mediach społecznościowych to na pewno zdążyliście zauważyć, że staramy się podnosić poprzeczkę z każdym kolejnym projektem. Dzisiejsze auto nie jest odstępstwem od normy, bowiem pracowaliśmy nad nim przez kilka ostatnich tygodni, aby móc Wam je zaprezentować. Poznajcie ABT RS6-R – wariację ABT Sportslinena temat Audi RS6 C8. Dzikie, agresywne i z ogromnym zapasem mocy, te słowa idealnie opisują sportowe kombi, które mieliśmy okazję modyfikować w naszej firmie.

Audi S7 Sportback

Do PMC zawitał dość interesujący zawodnik cechujący się sportowym obliczem w klasie luksusowych limuzyn - oto Audi S7 w wersji Sportback.4-litrowa jednostka TFSI, która napędza ten sportowy egzemplarz, wygenerowała na naszej hamowni wyniki na poziomie 454 KM oraz 578 Nm, przez co już powinna wywołać uśmiech na twarzach wielu wielbicieli szybkich czterokołowców. Po wstępnych pomiarach, a także diagnostyce pojazdu przeszliśmy do konkretów.

BMW M550d xDrive Touring (G31)

BMW M550d xDrive Touring (G31) to świetny przykład tego, że połączenie kombi z dieslem potrafi zaskoczyć. Właściciel jednego z egzemplarzy zgłosił się do nas, abyśmy wyposażyli „piątkę” w kilka usprawnień.

BMW M5 Competition (F90)

Tym razem w nasze ręce trafiła nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Z jednej strony eleganckie, z drugiej niemalże promieniuje mocą już w serii – przed wami sportowa limuzyna jaką jest BMW M5 w wersji Competition (F90)! Mieliśmy przyjemność zaopatrzyć ten piękny okaz w kilka nowości.

Audi S4 B8

Przed Wami Audi S4 B8, które w ostatnim czasie odwiedziło naszą firmę w celu poprawienia jego parametrów mocy. 

Pod maską tego sportowego kombi możemy znaleźć 3-litrową jednostkę TFSI, która według naszej hamowni była w stanie wygenerować moc na poziomie 347 koni, a także 445 Nm.

Audi S7 Sportback

Audi S7 w wersji Sportback to bez wątpienia auto łączące w sobie elegancję, luksus przy jednoczesnym zachowaniu „sportowego zacięcia”. Jeden z takich egzemplarzy odwiedził nas w celu poprawy osiągów, które nie do końca satysfakcjonowały właściciela

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.