Samochody sportowe  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Mercedes C63 AMG Stage 1

Kolejny mocarny Mercedes spod znaku AMG zawitał do Pachura Moto Center po pakiet modyfikacji. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować przy pięknej białej C-Klasie 63 AMG. Białe nadwozie z czarnymi dodatkami prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, ale wszyscy wiemy że w tym samochodzie najważniejszy jest silnik. Potężna V-ósemka już w serii dysponuje doskonałą mocą, zmierzyliśmy na hamowni 500 KM i 580 Nm.

AUDI S5 4.2 V8 FSI STAGE 1

Kolejna V-ósemka od Audi przeszła w naszym serwisie zabiegi uzdrawiająco wzmacniające. Tym razem na hamowni zagościło Audi S5 4.2 V8. Znając problemy silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa z gromadzeniem się nagaru w głowicach, zanim zaczęliśmy działać zmierzyliśmy Audi na hamowni w celu sprawdzenia jak ten mankament FSI wpływa na jego osiągi.

BMW 335is Cabrio chiptuning

Naszą hamownię odwiedziło piękne auto spod znaku BMW, czarny kabriolet z czerwoną skórzaną tapicerką to marzenie wielu z nas. Tym razem pracowaliśmy nad wzmocnieniem E93 335is z dwoma turbinami pracującymi sekwencyjnie.

Audi S7 4.0 TFSI Abt Power S

Z przyjemnością przedstawiamy wam kolejną niepowtarzalną metamorfozę jaką wykonaliśmy ku uciesze właściciela tego szybkiego Audi S7. To auto odwiedziło nasz serwis już po raz kolejny. Za pierwszym razem S7 opuszczało naszą hamownię z mocą 530 KM, ale to wciąż było za mało…

Audi S5 kompresor TTS Rotrex

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy prawdopodobnie najszybsze i najsilniejsze w naszym kraju, a w związku z tym niewątpliwie wzbudzające silne emocje Audi S5, które zostało przygotowane w Pachura Moto Center. Samochód otrzymał dedykowany dla silnika 4.2 FSI V8 zestaw kompresora TTS Rotrex.

Audi RS3 stage 3 Abt Power S

Wizualnie ten egzemplarz Audi RS3 niewiele różni się od wersji seryjnej, ale najważniejsze zmiany zaszły pod maską oraz w obszarach innych podzespołów mechanicznych. Zmiany zmiany zmiany. Silnik został wyposażony w pakiet mocy Abt Power S z nową, większą turbosprężarką.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.