SUV&VAN  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Mercedes-Benz G350D

Masywna, surowa, ciężka – chyba wszyscy się zgodzimy, że „Gelenda” jest autem, które przyciąga wzrok. Choć w tym przypadku nie mamy do czynienia z topową jednostką klasy G, to jednak jest na czym zawiesić oko – oto Mercedes-Benz G350D, który niedawno gościł w naszej firmie. 

Audi Q8

Ostatnie tygodnie mijają nam w dużej mierze pod znakiem aut o nieco większych gabarytach. Tym razem nie jest inaczej – oto kolejne Audi Q8, które poddaliśmy kilku modernizacjom, które poprawiły wygląd zewnętrzny, a także aspekty akustyczne pojazdu.

Volkswagen T-Roc R

Kolejny samochód, nad którym mieliśmy przyjemność pracować to Volkswagen T-Roc R – kompaktowy crossover w sportowym wydaniu. Dynamiczny, funkcjonalny, a także wyróżniający się tłumu pojazd przywędrował do nas, aby ekipa PMC zaaplikowała mu lekki zastrzyk mocy.

Audi SQ8

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność pracować także nad Audi SQ8. Projekt zakończyliśmy sukcesem, a teraz spieszymy Wam z przedstawieniem nowości, które pojawiły się w tym sportowym SUVie.

Audi SQ8

Ten zawodnik powinien zainteresować fanów szybkich aut z rodziny SUV. Na terenie naszej firmy pojawiło się Audi SQ8, czyli jeden z najnowszych modeli sportowych crossoverów od niemieckiego producenta.

Właściciel tej 2-tonowej bestii odwiedził PMC, aby nasza ekipa wykrzesała nieco więcej mocy, a także poprawiła aspekty dźwiękowe auta.

VW TIGUAN Allspace 2.0 BiTDI 310KM, 580Nm

Oto VW Tiguan Allspace w perłowo czarnym kolorze, ubrany w zewnętrzny pakietem R-Linie oraz wyposażony w najmocniejszy seryjnie dostępnym silnik 2.0 BiTDI, który w serii rozwija 240KM oraz 500Nm. Taka moc pozwala temu auto w serii na przyspieszenie od 0-100km/h w czasie 6,6s oraz 0-200km/h w 34,9s i gwarantuje prędkość maksymalną 230km/h. Dla większości osób są to zapewne osiągi wystarczające do codziennego poruszania. Jednak nie dla nas ;)

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.