Audi Q8

Ostatnie tygodnie mijają nam w dużej mierze pod znakiem aut o nieco większych gabarytach. Tym razem nie jest inaczej – oto kolejne Audi Q8, które poddaliśmy kilku modernizacjom, które poprawiły wygląd zewnętrzny, a także aspekty akustyczne pojazdu.

Pierwszym krokiem było wyposażenie Q8 w pakiet aerodynamiczny autorstwa tunerów z ABT Sportsline. Pojazd otrzymał nowy spoiler przedniego zderzaka, dyfuzor tylnego zderzaka wraz z nowymi końcówkami wydechu, a także tylny spoiler znajdujący się nad szybą. Choć zmiany nie są spektakularne to jednak sprawiają, że sportowy SUV od Audi przyjmuje o wiele bardziej agresywny wygląd, który na pewno pozwoli wyróżnić się na tle seryjnych egzemplarzy. 

Modernizacji dokonaliśmy również w kwestii akustycznej. Z racji, że Klient nie był do końca zadowolony ze standardowego układu wydechowego, który możemy znaleźć w aucie, dlatego postanowiliśmy uzbroić Audi w specjalnie przygotowany aktywny układ wydechowy.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.