SUV&VAN  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


VW T6.1 w wersji California

Volkswagen T6 to chyba jeden z naszych ulubionych vanów. Prezentowaliśmy Wam już kilka modeli tego auta, ale jeszcze nie mieliśmy okazji modyfikować T6.1 w wersji California!

Volkswagen T6.1

Piątek mija nam pod znakiem Volkswagena T6.1, który zyskał dzięki nam nowe, nieco bardziej sportowe oblicze.

Porsche Cayenne E-Hybrid Coupe

Nieczęsto mamy do czynienia z autami hybrydowymi, dlatego podchodzimy do nich z należytą ostrożnością. W zeszłym roku przecieraliśmy szlaki na tym rynku starszym bratem dzisiejszego zawodnika.Przed Wami najnowsze Porsche Cayenne E-Hybrid Coupe, które przybyło do nas w celu poprawy osiągów. Ten SUV łączy w sobie moc 3-litrowego V6 o mocy 326 koni oraz 136-konnego silnika elektrycznego. Na naszej hamowni pojazd wykrzesał z siebie moc 463 koni oraz 682 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

BMW X6 M50d

BMW X6 M50d zawitało do naszej firmy celem poprawy jego właściwości akustycznych. Wyposażyliśmy SUV-a w aktywny układ wydechowy składający się z duetu głośników, który pozwolił na zdecydowanie bardziej rasowe brzmienie względem seryjnego egzemplarza

Audi Q8

Samochody z serii Q od Audi to stałe bywalce w naszej firmie, co już pewnie zdążyliście zauważyć, jeżeli śledzicie nasz profil. Przed Wami Audi Q8 w dość ciekawym wariancie kolorystycznym.

Volkswagen T6

Jakiś czas temu do naszej firmy zawitało dwóch nietuzinkowych gości. Choć auta klasy użytkowej nie są czymś rzadko spotykanym w PMC, to jednak widok dwóch Volkswagenów T6 po naszych modyfikacjach może przyprawić o zawrót głowy.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.