Audi SQ8

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność pracować także nad Audi SQ8. Projekt zakończyliśmy sukcesem, a teraz spieszymy Wam z przedstawieniem nowości, które pojawiły się w tym sportowym SUVie.

Modernizację Audi rozpoczęliśmy od wyposażenia go w pakiet aerodynamiczny autorstwa ABT Sportsline, w którego skład wchodzą:

- spojler przedniego zderzaka

- dyfuzor tylnego zderzaka wraz z końcówkami wydechu

- tylny spoiler znajdujący się nad szybą.

Dzięki takiemu zestawowi, SQ8 otrzymało bardziej agresywne walory estetyczne, które powinny zaintrygować niejednego fana sportowej stylistyki aut. 

Kolejnym krokiem było wzmocnienie osiągów pojazdu, który napędzany jest przez 4-litrową jednostkę diesla V8. Wstępne pomiary wykazały, że auto dysponuje mocą na poziomie 447 koni, a także 887 Nm momentu obrotowego. Do poprawy wyniku wykorzystaliśmy pakiet ABT Power, w którego skład wchodzi komputer ABT Engine Control, wraz z okablowaniem. Jest to świetna propozycja dla klientów, którzy chcieliby wzbogacić swoje auto o kilka dodatkowych jednostek mocy, jednocześnie zachowując gwarancję. Instalacja pakietu mocy pozwoliła na przyrost do zatrważających 522 koni mechanicznych, a także 974 Nm maksymalnego momentu obrotowego. 

Ostatnim z elementów układanki była implementacja modułu ABT Sound Control, który pozwolił na poprawienie brzmienia aktywnego układu wydechowego znajdującego się w pojeździe. 

Cały projekt zakończył się sukcesem, a połączenie nowego wyglądu, większej mocy, a także bardziej rasowego brzmienia pozwala stwierdzić, że tchnęliśmy w sportowego SUVa jeszcze więcej sportowości, przez co może teraz wyróżniać się na drogach. 

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.