Audi SQ8

Ten zawodnik powinien zainteresować fanów szybkich aut z rodziny SUV. Na terenie naszej firmy pojawiło się Audi SQ8, czyli jeden z najnowszych modeli sportowych crossoverów od niemieckiego producenta.

Właściciel tej 2-tonowej bestii odwiedził PMC, aby nasza ekipa wykrzesała nieco więcej mocy, a także poprawiła aspekty dźwiękowe auta.

Sportowy SUV został dość hojnie obdarzony przez inżynierów z Audi, bowiem pod maską uświadczymy 4-litrowe, podwójnie doładowane V8, które podczas wstępnych testów na naszej hamowni wykazało moc na poziomie 461 koni oraz 879 Nm. 

W celu poprawy osiągów wykorzystaliśmy znany już pakiet mocy od ABT Sportsline – ABT Power. Dzięki zewnętrznemu modułowi sterującemu pracą motoru udało nam się uzyskać dość ciekawe wyniki, bowiem prezentowane SQ8 aktualnie legitymuje się mocą 520 koni mechanicznych, a także 982 Nm maksymalnego momentu obrotowego!  Taka modyfikacja jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby uzbroić auto w nieco więcej mocy, jednocześnie zachowując gwarancję. 

Poza przyrostem mocy, udało nam się wyposażyć SUVa w moduł ABT Sound Control, który pozwolił na poprawienie brzmienia aktywnego układu wydechowego znajdującego się w pojeździe.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.