VW TIGUAN Allspace 2.0 BiTDI 310KM, 580Nm

Oto VW Tiguan Allspace w perłowo czarnym kolorze, ubrany w zewnętrzny pakietem R-Linie oraz wyposażony w najmocniejszy seryjnie dostępnym silnik 2.0 BiTDI, który w serii rozwija 240KM oraz 500Nm. Taka moc pozwala temu auto w serii na przyspieszenie od 0-100km/h w czasie 6,6s oraz 0-200km/h w 34,9s i gwarantuje prędkość maksymalną 230km/h. Dla większości osób są to zapewne osiągi wystarczające do codziennego poruszania. Jednak nie dla nas ;)

Ponieważ jest to auto używane przez nas na co dzień już podczas konfiguracji wiedzieliśmy że długo seryjny nie pozostanie ;) Po przejechaniu 2tys, km i upewnieniu się, że w serii wszystko jest ok i żaden z panów w Meksyku ( ponieważ ten właśnie model budowany jest w fabryce VW w Meksyku) nie popełnił błędu podczas składania naszego auta wprowadziliśmy nasze auto na hamownie w celu sprawdzenia serii oraz oczywiście podania go kuracji wzmacniającej czyli naszego prototypowego STAGE 2, które pozwoliło na uzyskanie ponad 310KM oraz 580Nm. Taki zabieg zapewnia naszemu VW Tiguanowi znacznie lepsze osiągi i daje znacznie większą przyjemność z jazdy. Czasy przyspieszanie znacząco się skróciły i wynoszą teraz: 0-100km/h 5,4s (1,2s krócej od serii ) 0-200km/h 23,8s ( 11,1s krócej od serii ) Dodatkowo został usunięty ogranicznik prędkości dzięki czemu prędkość maksymalna znacznie przekracza teraz 250km/h ;) w tym celu zostały przeprogramowany również virual kokpit na, którym pojawiło się teraz 280km/h zamiast seryjnych 260km/h. Dodaliśmy również opcję zmiany koloru podświetlenia zegarów, dzięki czemu mamy do wyboru teraz 10 różnych opcji zamiast standardowego niebieskiego koloru. Po wzmocnieniu silnika przyszedł czas na poprawę wyglądu zewnętrznego w tym celu karoseria auta została oklejona w kolorze MATT ANODIZED RED oraz zostały dodane delikatne grafiki w czarnym połysku. Ponieważ jest to TDI i seryjny dźwięk nie budzi emocji postanowiliśmy zamontować ACTIVE EXHAUST SYSTEM dzięki takiemu zabiegowi auto brzmi teraz jak rasowe auto sportowe :)

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.