Volkswagen T-Roc R

Kolejny samochód, nad którym mieliśmy przyjemność pracować to Volkswagen T-Roc R – kompaktowy crossover w sportowym wydaniu. Dynamiczny, funkcjonalny, a także wyróżniający się tłumu pojazd przywędrował do nas, aby ekipa PMC zaaplikowała mu lekki zastrzyk mocy.

2-litrowa jednostka TSI, którą możecie znaleźć chociażby we wcześniej modyfikowanym przez nas Golfie VII R seryjnie wykrzesała na naszej hamowni 320 koni oraz 418 Nm, tak więc trafiła się nam dość mocna sztuka. Po wstępnych oględzinach zabraliśmy się od razu do pracy. 

Do poprawy parametrów motoru wykorzystaliśmy pakiet mocy ABT Power, czyli komputer sterujący pracą silnika wraz z okablowaniem. Taki zestaw jest świetny rozwiązaniem dla właścicieli aut grupy VAG, którzy cenią sobie przyrost mocy przy jednoczesnym zachowaniu aspektów gwarancyjnych. Firma ABT Sportsline w takim przypadku przejmuje gwarancję na okres 2 lat, bądź też 100 tysięcy kilometrów, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją przedłużyć. 

Operacja zakończyła się sukcesem, a T-Roc aktualnie legitymizuje się mocą 355 koni oraz 470 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jest to niewielki przyrost, lecz na pewno odczuwalny

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.