SUV&VAN  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Range Rover Sport

Tym razem w nasze ręce trafił Range Rover Sport – potężny SUV, który łączy w sobie aspekt dynamiki z terenową odwagą. Elegancja i wygoda to główne cechy tego auta, natomiast jego znakiem rozpoznawczym jest masywna budowa dodająca charakteru

Volkswagen Amarok 3.0 TDI

Volkswagen Amarok - auto do zadań specjalnych, którego bagażnik poradzi sobie nawet z największymi ładunkami. Pojawił się u nas w PMC, w celu poprawy osiągów.Pod maską tego pojazdu roboczego znajdziemy 3-litrową jednostkę TDI o seryjnej mocy 258 KM i 580 Nm. Osiągi ciekawe, lecz dla auta o tak dużych gabarytach potrzeba nieco więcej. 

Mercedes GLS 400d

Tym razem w nasze ręce trafiło auto uznawane za klasę "S" wśród SUVów - najnowszy Mercedes GLS 400d. Jaki był cel tej wizyty? Zwiększenie potencjału motoru. Pod maską tej masywnej bestii znaleźć można 3-litrową, doładowaną jednostkę wysokoprężną. W serii legitymuje się ona mocą 330 KM oraz 700 Nm. Właścicielowi zależało na poprawie osiągów i właśnie dlatego skontaktował się z nami.

Jeep Wrangler

Początek tygodnia mija nam pod znakiem wygłuszania prezentowanego Jeepa Wranglera przy pomocy odpowiednich mat akustycznych od firmy Standartplast Polska - Maty wygłuszające StP do samochodów. Takie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć hałas wewnątrz kabiny auta.

Audi Q8 50TDI

Kolejne Audi Q8 50TDI opuściło naszą firmę bogatsze o kilka nowych usprawnień! Cieszy nas to, bowiem jest to model, który wraz z Q7 chyba najczęściej odwiedza PMC w ostatnim czasie.

Volkswagen Caravelle T6

Tym razem coś o nieco większych gabarytach – Volkswagen Caravelle T6, bo to właśnie o nim mowa pojawił się niedawno w Pachura Moto Center. Ta przestronna osobowa limuzyna służbowa odwiedziła nas, abyśmy wyposażyli ją w kilka modyfikacji od ABT Sportsline.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.