Volkswagen Caravelle T6

Tym razem coś o nieco większych gabarytach – Volkswagen Caravelle T6, bo to właśnie o nim mowa pojawił się niedawno w Pachura Moto Center. Ta przestronna osobowa limuzyna służbowa odwiedziła nas, abyśmy wyposażyli ją w kilka modyfikacji od ABT Sportsline.

Pierwszą dużą modernizacją było przyozdobienie auta w „nowe piórka”. Do tego wykorzystaliśmy pakiet aerodynamiczny autorstwa tunerów z Kempten, w którego skład wchodzą:

- spojler przedniego zderzaka

- przedni grill

- listwy progowe

- tylny dyfuzor

Całość osadziliśmy na 19-calowych kołach ABT DR. Chyba zgodzicie się z nami, że w tym wydaniu Caravelle prezentuje się agresywniej.  Nie jest to jednak koniec naszych prac.

T6 zostało także uzbrojone w sportowy układ wydechowy od ABT zakończony czterema końcówkami. W efekcie czego auto cechuje się zdecydowanie lepszym brzmieniem.  Takie połączenie sprawiło, że od teraz pojazd nie tylko wygląda agresywnie, ale również brzmi!

Jak Wam się podoba efekt naszej pracy? Dla nas jest to na pewno ciekawa odskocznia od standardowych aut osobowych, a możliwości modyfikacji takich pojazdów jest równie wiele.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.