Volkswagen Amarok 3.0 TDI

Volkswagen Amarok - auto do zadań specjalnych, którego bagażnik poradzi sobie nawet z największymi ładunkami. Pojawił się u nas w PMC, w celu poprawy osiągów.Pod maską tego pojazdu roboczego znajdziemy 3-litrową jednostkę TDI o seryjnej mocy 258 KM i 580 Nm. Osiągi ciekawe, lecz dla auta o tak dużych gabarytach potrzeba nieco więcej. 

W celu zwiększenia potencjału pojazdu wyposażyliśmy go w znacznie większy intercooler od firmy Wagner Tuning. Instalacja tego podzespołu poskutkowała poprawą stabilności układu chłodzenia, a to zdecydowanie przyda się podczas dalszych modyfikacji. W Amaroku znalazł się również pakiet mocy ABT Power, który jest świetną modyfikacją dla klientów, którzy cenią sobie przyrost osiągów przy jednoczesnym zachowaniu aspektów gwarancyjnych. Prezentowany pick-up aktualnie może poszczycić się mocą na poziomie 306 KM oraz 630 Nm. Z pewnością przełoży się to na doznania za kierownicą.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.