Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Porsche Panamera Turbo Techart 600 KM 830 Nm

Kolejna limuzyna Porsche otrzymała w naszym serwisie solidny zastrzyk mocy. Jest to #Panamera Turbo w prestiżowej wersji Executive po liftingu, gdzie fabrycznie silnik 4.8 turbo osiągał moc 520 KM.

Audi S6 V10 Stage 1

Następny silnik V10 od Audi poddaliśmy w naszym serwisie zabiegom uzdrawiająco wzmacniającym. Tym razem na hamowni zagościło piękne błękitne S6 5.2 V10 Avant. Nie pierwszy raz napotykamy problemy silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa z gromadzeniem się nagaru w głowicach, zanim zaczęliśmy działać zmierzyliśmy Audi na hamowni w celu sprawdzenia jak ten mankament FSI wpływa na jego osiągi.

PORSCHE PANAMERA TURBO EXECUTIVE Z WYDECHEM AKRAPOVIC

Do naszego serwisu trafiło Porsche Panamera Turbo Executive, jest to nowy model po liftingu. Ta limuzyna ma rozstaw osi większy aż o 15 cm od zwykłej wersji, teraz ma także wyjątkowy układ wydechowy. To prawdopodobnie pierwsza na świecie Panamera w wersji przedłużonej w której zamontowano układ wydechowy Akrapovic Evolution Line Titanium.

Chiptuning Porsche Panamera Turbo

A oto kolejny efekt naszej pracy – na rolkach naszej hamowni gościliśmy piękne Porsche Panamera Turbo. Początkowy pomiar pokazał bardzo dobre wyniki – moc 500KM, a moment obrotowy 686Nm.

Audi S8 4.0 TFSI Abt AEC

Kolejny dzień przyniósł nowe wyzwania - tym razem na naszej hamowni pojawiło się Audi S8 4.0TFSI. Właściciel tego mocnego seryjnie pojazdu doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że może być jeszcze lepiej.

Audi A6 3.0 TDI ABT AEC

Na hamowni Pachura Moto Center pojawiło się również Audi A6. Właściciel limuzyny z 3- litrowym silnikiem diesla zamówił dla swego auta kurację wzmacniającą.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.