Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Audi S8 4.0 TFSI ABT AEC 630 KM

Tym razem na naszej hamowni pojawiło się Audi S8 4.0TFSI. Właściciel tego mocnego seryjnie pojazdu doskonale zdawał sobie sprawę z potencjału, jaki drzemie pod maską. Z kolei my wiedzieliśmy, że to jeszcze nie wszystko na co stać to auto.

Audi ABT A8 4.2 TDI facelift

Przed wami kolejne Audi A8 po zmianie image'u. Tym razem dodatkowo jest to wersja po faceliftingu, do której jako pierwsi w świecie zamontowaliśmy pakiet aerodynamiczny ABT „Aero”, tym samym jeszcze bardziej uatrakcyjniając wygląd tej eleganckiej limuzyny.

Audi A6 3.0 TDI Allroad z aktywnym układem wydechowym

Audi A6 3.0 TDI Allroad z aktywnym układem wydechowym – moc dźwięku pod kontrolą.

Wszyscy wiemy jak trudno jest wydobyć ładny dźwięk z silników diesla, jednak dziś możemy  przekonać się jak postęp technologiczny pozwolił rozwiązać ten problem. Niedawno Audi wprowadziło do swojej oferty aktywny układ wydechowy z modulatorami dźwięku przy końcowych tłumikach. Jednak ten system jest dostępny w Audi tylko w połączeniu z silnikiem 3.0 TDI Bi Turbo. My natomiast oferujemy aktywne układy wydechowe do silników diesla w samochodach wielu marek i modeli.

NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC 664 KM

Prezentujemy wam kolejne superauto, które opuściło naszą „fabrykę mocy”. Najszybsze kombi od Audi już w wersji seryjnej jest niezwykle mocnym samochodem. RS6 generuje jeszcze więcej mocy niż obiecane przez producenta 560KM i 700Nm: pomiar na hamowni wykazał moc na poziomie 584 KM i moment obrotowy równy 735 Nm. Jednak my doskonale wiemy, że może być jeszcze lepiej.

Audi A8 4H 4.2 TDI ABT Sportsline

Przed wami następne odmienione Audi A8 - tym razem w wersji 4H 4.2 TDI.

Audi A8 4H 3.0 TDI 302KM Abt Sportsline

Prezentujemy kolejne poprawione Audi A8 3.0 TDI. Jeden rzut oka na nadwozie tej limuzyny pozwala przekonać się, że pod względem stylistycznym jest ona dopracowana w najdrobniejszych nawet szczegółach.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.