Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Chiptuning VW Passat 1.8TSI

Oto VW Passat z silnikiem 1.8TSI, nad którego mocą pracowaliśmy już od samego rana. Seryjny pomiar wykazał 170KM i 242Nm. Nasza modyfikacja wzmocniła to auto o całe 44KM i 56Nm, co razem daje niezły wynik: 214KM oraz 298Nm.

Chiptuning AUDI A6 ALLROAD 3.0TDI

Oto Audi A6 Allroad 3.0 TDI, które zawitało na naszej hamowni. Pierwszy seryjny pomiar wykazał 225KM i 433Nm. Szybko okazało się, że za ubytki w mocy odpowiedzialny jest częściowo zasłonięty intercooler. Kolejny prawidłowy pomiar wykazał 235KM i 445Nm. Auto po modyfikacji opuściło nasz serwis ze sporą dawką mocy! Wynik: 275KM i 530NM!

Tuning ABT Audi A8 4.2 TDI

Audi A8 to elegancka limuzyna najwyższej klasy o bardzo dynamicznym wizerunku. Ten wizerunek warto podkreślić, i to jest właśnie nasza specjalność.

Tuning ABT Audi A6 3.0 TDI

Ten model Audi już raz gościł w naszym serwisie. Kilka tygodni temu pracowaliśmy nad mocą tej piekielnej maszyny. Wtedy zamontowaliśmy komputer sterujący pracą silnika ABT Engine Control (ABT AEC). Dzięki temu auto wzmocniliśmy o 43 KM i 72Nm. Wynik: seryjne 257 KM i 519Nm zamieniliśmy na potężne 300KM i 591Nm.

TUNING AUDI A7 3.0TFSI

 „Pierwsze spojrzenie na podłużny bok Audi  A7 to magiczny moment, który chce się przeżyć  ponownie”  (Hans-Jürgen Abt).

W Pachura Moto Center  od dawna trwa spór nad wyższością Audi A7 nad Audi A8 i odwrotnie. Jakich, by jednak argumentów nie użyć, oba auta ubrane w pakiety stylistyczne ABT Sportsline robią piorunujące wrażenie.

Chiptuning Audi A8 4.0 TDI

Oto dość ciekawa historia modyfikacji przeprowadzonej w Audi A8 4.0 TDI. Klient przyjechał do nas, by zweryfikować chiptuning, który wykonał poza naszym serwisem.  Auto dość mocno dymiło. Pomiar na hamowni wykazał raczej mizerny wynik 297KM i 692Nm…

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.