Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Audi A7 55TFSI

Tym razem w nasze ręce trafiło Audi A7 55TFSI, które uzbroiliśmy w nieco więcej mocy. 

Auto napędza 3-litrowy, turbo doładowany silnik, który podczas pierwszej wizyty na naszej hamowni wygenerował moc na poziomie 357 koni oraz 500 Nm momentu obrotowego.

Mercedes E63 AMG

Dziś nieco bardziej serwisowo, bowiem gościmy w naszej firmie jeden z ciekawszych projektów, który udało nam się dotychczas przygotować - Mercedes E63 AMG wyposażony w kompresor duńskiej firmy Kleemann

BMW 530i (G30)

Tym razem coś z Bawarii – oto BMW 530i (G30), które w ostatnim czasie odwiedziło naszą firmę. Ten sportowy zawodnik przybył do nas, aby ekipa PMC przystroiła nową „piątkę” w nieco agresywniejsze piórka.

Audi A8

Wygodne, imponujące, eleganckie – tak w trzech słowach opisalibyśmy pacjenta, którego mieliśmy okazję gościć w ostatnich dniach na terenie naszej firmy. Audi A8 50 TDI, bo to właśnie o nim mowa, jest flagową limuzyną niemieckiego producenta.

Skoda Octavia RS

Jakiś czas temu do PMC trafiła tegoroczna Skoda Octavia RS. Klient zawitał do nas w celu poprawy osiągów pojazdu i w tym celu zdecydował się na pakiet kilku modyfikacji.

Audi A8L 50TDI 330HP 650Nm ABT POWER 2019

W poprzednim tygodniu w naszej firmie pojawiła się nowość ze stajni Audi - model A8 L 50TDI.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.