Samochody sportowe  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Audi RS5 Sportback 520KM & 720Nm by Pachura Moto Center

Audi, czyli marka z bogatą wieloletnią tradycją, wielokrotni mistrzowie rajdów oraz twórcy najlepszego napędu 4x4 "Quattro". Po wielu latach technologia się zmieniła, natomiast Audi nadal jest najlepsze w swoim fachu. Idealnym pokazem możliości producenta z Ingolstadtu jest Audi RS5 w tym przypadku w wersji Sportback.

BMW M5 Competition (F90)

BMW M5 Competition, model F90 z którym mamy do czynienia został zaprezentowany po raz pierwszy w 2017 roku. Auto napędza podwójnie turbodoładowane V8 legitymujące się mocą 625KM oraz 750Nm. Dzięki temu sprint od 0 do 100 zajmie nam 3,4 sekundy. Całość bazuje na serii 5 G30, względem której posiada elementy o mniejszym oporze aerodynamicznym oraz większe i szersze koła.

Audi RS5 ABT Power

Głównym bohaterem jest jeszcze świeże Audi RS5 w wersji Sportback! Jest to naprawdę potężny zawodnik, którego napędza 2,9-litrowy silnik TFSI, podczas wstępnych oględzin wygenerował moc na poziomie 462 koni oraz 609 Nm momentu obrotowego.

ABT Audi RS7-R

Jak pewnie wiecie, uwielbiamy w naszej firmie pracę nad coraz to ciekawszymi modyfikacjami zarówno wizualnymi jak i mechanicznymi. Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność przyodziać Audi RS7 w pakiet od ABT Sportsline. Z naszej pracy oraz zaangażowania powstało pierwsze w Polsce Audi RS7-R ABT. Zapraszamy do artykułu.

Porsche 718 Cayman

Tym razem do naszej firmy zawitało Porsche 718 Cayman. Auto pojawiło się w celu poprawy osiągów, a także wymiany klocków hamulcowych

BMW M850i

Wyjątkowe auto potrzebuje wyjątkowego tuningu – nie inaczej jest w przypadku powyższego BMW M850i. Pojazd opuścił bramy PMC znacznie potężniejszy, lepiej brzmiący, a także nieco odmieniony wizualnie przy pomocy elementów AC Schnitzer.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.