Audi A8

Wygodne, imponujące, eleganckie – tak w trzech słowach opisalibyśmy pacjenta, którego mieliśmy okazję gościć w ostatnich dniach na terenie naszej firmy. Audi A8 50 TDI, bo to właśnie o nim mowa, jest flagową limuzyną niemieckiego producenta.

Czemu zawdzięczaliśmy jego wizytę? Odpowiedź jest prosta – Klient doszedł do wniosku, że seryjne osiągi auta nie są wystarczające i z tym problemem zwrócił się do nas. 

Pojazd napędza 3-litrowa jednostka V6, której seryjne osiągi wynosiły 296 koni mechanicznych oraz 618 Nm. 

Aby dodać nieco więcej mocy prezentowanej limuzynie, skorzystaliśmy z rozwiązania od ABT Sportsline – pakietu ABT Power, którego zaletą jest przyrost potencjału motoru bez konieczności utraty gwarancji. Instalacja komputera sterującego pracą silnika pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł A8 do lepiej prezentujących się 328 koni, a także 686 Nm.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.