SUV&VAN  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Audi SQ8 4.0TFSI 720KM 920Nm

Przed Państwem prawdopodobnie najmocniejsze Audi SQ8 na świecie. SUV fabrycznie legitymuje się mocą 507KM oraz 770Nm maksymalnego momentu obrotowego.

AUDI RSQ8-R ABT

Przed Wami Audi ABT RSQ8-R – flagowy SUV Audi o sportowych osiągach. Nad tym projektem pracowaliśmy ostatnie kilka tygodni i z ogromną dumą zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszym materiałem na temat tego monstrum.

Lamborghini Urus ABT Power

 Przed wami dość mocny zawodnik - Lamborghini Urus, który odwiedził naszą firmę, aby ekipa PMC wyposażyła go w nieco więcej mocy. Ciekawi was jakie wyniki udało nam się osiągnąć?

Audi SQ7

Audi SQ7 niedawno przeszło face lifting, a my mieliśmy okazję zmodyfikować jeden z egzemplarzy tego świeżego sportowego SUV-a!

VW T6.1 w wersji California

Volkswagen T6 to chyba jeden z naszych ulubionych vanów. Prezentowaliśmy Wam już kilka modeli tego auta, ale jeszcze nie mieliśmy okazji modyfikować T6.1 w wersji California!

Volkswagen T6.1

Piątek mija nam pod znakiem Volkswagena T6.1, który zyskał dzięki nam nowe, nieco bardziej sportowe oblicze.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.