Skoda Octavia RS

Jakiś czas temu do PMC trafiła tegoroczna Skoda Octavia RS. Klient zawitał do nas w celu poprawy osiągów pojazdu i w tym celu zdecydował się na pakiet kilku modyfikacji.

Pojazd posiada 2-litrową jednostkę napędową TSI, która na naszej hamowni wygenerowała moc na poziomie 250KM i 375Nm. Po wstępnych badaniach przeszliśmy do instalacji podzespołów. Rozpoczęliśmy od poprawy układu chłodzenia auta poprzez instalację intercoolera Competition od Wagner Tuning. Następnie wyposażyliśmy Skodę w układ dolotowy od RacingLine Performance, a modyfikacje zakończyliśmy instalacją znanego wam już modułu ABT Power. Montaż przeszedł pomyślnie, a Octavia RS wróciła na hamownię, aby porównać wyniki. Po modyfikacjach auto może pochwalić się prawie 20% przyrostem mocy, bowiem aktualnie generuje ono prawie 290KM i 430Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.