Limuzyny  

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami


Tuning Audi A6 Avant

Nie da się ukryć, że ten model Audi porywa niemal każdego kierowcę. Samochód przyciąga uwagę swoim rozmiarem i zachowaną przy tym subtelną elegancją. Mamy wrażenie, że wprost emanuje pewnością siebie. Jednak na specjalne życzenie klienta zespół PACHURA Moto Center wykrzesał z tego auta znacznie więcej...

Tuning AUDI A7 ABT POWER (AEC)

Ten model „A-siódemki” trafił w ręce zespołu PACHURA Moto Center w konkretnym celu. Zwiększenia mocy! Pod maską Audi zamontowano jedną z najnowocześniejszych jednostek napędowych – 3.0 TFSI. Ta gama silników jest już seryjnie zabezpieczona przed tradycyjnym chiptuningiem. Jednak specjaliści z PACHURA Moto Center chętnie podejmują nietypowe wyzwania.

Tuning Audi A7 3.0 TDI

Tym razem specjaliści z Pachura Moto Center wzięli na swój warsztat Audi A7 3.0 TDI.  Efekt przemian jest imponujący. Auto po kuracji wzmacniającej zyskało jeszcze bardziej drapieżny i ekstrawagancki charakter. – Dla nas A7 to samochód, którego właściwości wizualne muszą odzwierciedlać jego osiągnięcia na drodze – zapewnia Patryk Pachura.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.