Aktualności  

Nie daj się zaskoczyć zimie...

2012-10-26

Nie daj się zaskoczyć zimie i umów się na wymianę opon!

Chiptuning Mercedes SLS 6.3 AMG

2012-10-24

Czerwone 911 GT2 miało na hamowni godnego konkurenta - skrzydlatego SLS AMG. W porównaniu z GT2 jest to kompletnie inna koncepcja budowy super samochodu, z Porsche łączy go jedynie napęd na tylną oś.

ITG Pro-Filter dla Audi RS6 V10 TFSI

2012-10-24

Poszerzamy naszą ofertę o sportowe filtry powietrza renomowanego angielskiego producenta ITG. Linia Pro-Filter gwarantuje doskonałą filtrację powietrza, nie zmniejszając ciśnienia przepływu. Ten zestaw zobaczycie wkrótce w akcji z Audi RS6 V10 w roli głównej.

Chiptuning Porsche 997 GT2

2012-10-22

Stworzyliśmy kolejną bestię! Oto Porsche GT2, które od rana gości na naszej hamowni. Wynik naszej pracy jest naprawdę dobry! +58KM, + 44Nm. Seryjne i tak już potężne 545KM, 681 Nm zamieniliśmy na mocarne 603KM i 725Nm!!!

ABT Golf VII

2012-10-18

To jest pewne! Volkswagen Golf jest najpopularniejszym autem w Europie. W salonach dopiero co pojawił się najnowszy model, a niemiecki tuner - Abt Sportsline już zaproponował gotowy pakiet zmian stylistycznych i technicznych dla Golfa VII.

Pachura Moto Center na Starym Rynku

2012-10-15

W sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się na Starym Rynku z mieszkańcami Środy Wlkp. Firma Pachura Moto Center włączyła się do akcji "Pola nadziei", której przesłaniem jest zwrócenie uwagi, szczególnie dzieci i młodzieży, na potrzeby ludzi chorych. Akcja propaguje ideę pomocy hospicyjnej. Przygotowaliśmy krótką fotorelację dla tych, którzy tego dnia nie mogli pojawić się na Rynku.

"Pola nadziei"

2012-10-12

Zapraszamy do Środy Wlkp. na wielką akcję sadzenia żonkili. Start już jutro o godz. 9.30 na Starym Rynku.
Firma Pachura Moto Center włączyła się do akcji "Pola nadziei", której przesłaniem jest zwrócenie uwagi, szczególnie dzieci i młodzieży, na potrzeby ludzi chorych. Akcja propaguje ideę pomocy hospicyjnej.

Nasza firma pokaże jutro samochody wyścigowe Seat Leon, które należą do kierowców Teamu Pachura Motorsport. O swej pasji mieszkańcom Środy Wlkp. opowie Sebastian Pachura.
Serdecznie zapraszamy!

Tuning RENAULT MEGANE III RS 2.0T

2012-10-10

Oto niesamowite Renault Megane III RS z silnikiem 2.0T. Co prawda z zewnątrz możemy go podziwiać  „tylko” w seryjnym wydaniu, ale i tak robi duże wrażenie. W naszym serwisie zajęliśmy się układem wydechowym oraz podniesieniem mocy.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2012 w Pachura Moto Center

2012-10-08

Dziękujemy i do zobaczenia wiosną!

NOWY ABT AS3

2012-10-05

Jeśli istnieje samochód, który definiuje hasło standard w segmencie samochodów kompaktowych, to z pewnością jest to Audi A3. Hans-Juergen Abt uważa, że ten samochód jest absolutnie wszechstronny, a w ulepszonej wersji ABT zyskuje maksymalną indywidualność i dynamizm. Hans-Juergen Abt: "przyjemność z jazdy, zawsze i wszędzie - to jest nasz najnowszy AS3". Nawet inżynierowie zajęci zwiększaniem wydajności nowego AS3 są zgodni co do tego, że to auto zasługuje na najwyższe laury.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.