Aktualności  

ABT Golf VII

2012-10-18

To jest pewne! Volkswagen Golf jest najpopularniejszym autem w Europie. W salonach dopiero co pojawił się najnowszy model, a niemiecki tuner - Abt Sportsline już zaproponował gotowy pakiet zmian stylistycznych i technicznych dla Golfa VII.

Pachura Moto Center na Starym Rynku

2012-10-15

W sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się na Starym Rynku z mieszkańcami Środy Wlkp. Firma Pachura Moto Center włączyła się do akcji "Pola nadziei", której przesłaniem jest zwrócenie uwagi, szczególnie dzieci i młodzieży, na potrzeby ludzi chorych. Akcja propaguje ideę pomocy hospicyjnej. Przygotowaliśmy krótką fotorelację dla tych, którzy tego dnia nie mogli pojawić się na Rynku.

"Pola nadziei"

2012-10-12

Zapraszamy do Środy Wlkp. na wielką akcję sadzenia żonkili. Start już jutro o godz. 9.30 na Starym Rynku.
Firma Pachura Moto Center włączyła się do akcji "Pola nadziei", której przesłaniem jest zwrócenie uwagi, szczególnie dzieci i młodzieży, na potrzeby ludzi chorych. Akcja propaguje ideę pomocy hospicyjnej.

Nasza firma pokaże jutro samochody wyścigowe Seat Leon, które należą do kierowców Teamu Pachura Motorsport. O swej pasji mieszkańcom Środy Wlkp. opowie Sebastian Pachura.
Serdecznie zapraszamy!

Tuning RENAULT MEGANE III RS 2.0T

2012-10-10

Oto niesamowite Renault Megane III RS z silnikiem 2.0T. Co prawda z zewnątrz możemy go podziwiać  „tylko” w seryjnym wydaniu, ale i tak robi duże wrażenie. W naszym serwisie zajęliśmy się układem wydechowym oraz podniesieniem mocy.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2012 w Pachura Moto Center

2012-10-08

Dziękujemy i do zobaczenia wiosną!

NOWY ABT AS3

2012-10-05

Jeśli istnieje samochód, który definiuje hasło standard w segmencie samochodów kompaktowych, to z pewnością jest to Audi A3. Hans-Juergen Abt uważa, że ten samochód jest absolutnie wszechstronny, a w ulepszonej wersji ABT zyskuje maksymalną indywidualność i dynamizm. Hans-Juergen Abt: "przyjemność z jazdy, zawsze i wszędzie - to jest nasz najnowszy AS3". Nawet inżynierowie zajęci zwiększaniem wydajności nowego AS3 są zgodni co do tego, że to auto zasługuje na najwyższe laury.

Tuning Audi RS5

2012-10-04

Audi RS5 już w swej seryjnej formie zachwyca mocą i stylem. Są jednak tacy klienci, którzy pragną więcej… A my bardzo chętnie im to dajemy!

Tuning ABT Audi A8 4.2 TDI

2012-10-01

Audi A8 to elegancka limuzyna najwyższej klasy o bardzo dynamicznym wizerunku. Ten wizerunek warto podkreślić, i to jest właśnie nasza specjalność.

Pewny zwycięzca - Więcej mocy dla ABT A1 quattro

2012-09-20

Wystarczy spojrzeć na te dane:  waga 1,390 kg, plus 2-litrowy silnik turbo z 256 KM (188 kW) - Audi A1 quattro jest zdecydowanie jednym z najlepszych aut w swojej klasie. A1 dla ABT Sportsline jest idealną bazą dla stworzenia wyjątkowego samochodu.  Hans-Jürgen Abt – ABT A1 quattro to "mały diabeł" w czystej postaci, który przede wszystkim daje dużo zabawy i dzięki ABT Power  staje się prawdziwym samochodem wyścigowym.

Abt dla nowych Audi S…

2012-09-19

Na ten moment warto było czekać. Wraz z pojawieniem się na rynku najnowszych modeli Audi podpisanych luksusową i sportową literą S, na nasze drogi wjechał także najnowszy ABT. Modyfikacja ABT Power specjalnie dedykowana dla modeli S6, S7 i S8 dosłownie rzuca na kolana! 

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.