Nowe oblicze ABT AUDI A7 3.0BiTDI

2012-07-02

Oto prawdopodobnie pierwsze w Polsce stuningowane AUDI A7 3.0 z silnikiem BiTDI. Model ten przeszedł w naszym serwisie totalną metamorfozę. Krok pierwszy - zmiana wizerunku na bardziej drapieżny i ekstrawagancki. Krok drugi - podniesienie mocy silnika...

Model Audi A7 3.0 BiTDI już w swej pierwotnej formie poraża dynamiką i wysmakowaną linią nadwozia. Tymczasem my wiemy, że to auto stać na więcej. Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony na miarę „garnitur”.

A-siódemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner aut  - Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”, który m.in. oferuje ekskluzywne i unikalne wzornictwo części karoserii, nadaje sportowy, dynamiczny wygląd i wypełnia luki w jakości procesu produkcyjnego danej serii aut.

Nową wersję Audi A7 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz nowy tylny spoiler  z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego.

Jednak to nie koniec przemian tej czarnej „bestii”. Nowoczesny wysokoprężny silnik BiTDI „rozkręcono” z 308 KM i 681 Nm do  361 KM i 723 Nm. 

Zakres wykonanych modyfikacji: tuning, pakiet stylistyczny Abt Sportsline, chiptuning.

Udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.