Samochody osobowe  

Pachura Moto Center to profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Świadczymy usługi w zakresie od prostej wymiany oleju aż po skomplikowane przebudowy silnika i przygotowanie samochodów do motorsportu.

Nowoczesny serwis naprawczy 

Solidnie i bez zbędnych kosztów dokonujemy napraw mechanicznych wszystkich podzespołów począwszy od zawieszeń przez układy jezdne, układy hamulcowe, układy kierownicze i wydechowe aż po naprawy jednostek napędowych. 


Serwis blacharski 

Prowadzimy także wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych firm warsztat blacharski. Wykonujemy wszelkie naprawy nadwozi, niezależnie od marki i modelu Państwa samochodu. Bez trudu sprawimy, że Państwa auto wróci do stanu pierwotnego.


Lakiernia 

W tej części naszego serwisu zamontowaliśmy nowoczesną kabinę bezpyłową. Gwarantujemy, że zawsze idealnie trafiamy w seryjny kolor i odcień auta.


Elektryka i Elektronika 

Tak samo starannie przykładamy się do prostej wymiany żarówek, jak i do diagnostyki skomplikowanych układów elektronicznych.


Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.