Hamownia Maha LPS 3000

Dysponujemy jedynym w Wielkopolsce profesjonalnym urządzeniem MAHA LPS 3000, które jest w swojej klasie urządzeniem najwyższej jakości o renomowanej marce. Hamownia MAHA LPS 3000 umożliwia wykonywanie pomiarów mocy dla samochodów z mechaniczną oraz automatyczną skrzynią biegów.

Nasza Hamownia posiada certyfikat jakości wydany przez TUV spełniający normę jakości EN ISO-9001:2000, w związku z tym hamownia jest często serwisowana i kalibrowana przez autoryzowany serwis MAHA, co gwarantuje prawidłowy tuning silnika poprzez właściwe, normowe pomiary.
Spełniamy wszelkie wymogi norm światowych przy pomiarach na hamowni:
DIN 70020, ISO 1585, EWG 80/1269, SAE J 1349, JIS D 1001.

Na naszej hamowni można zbadać przebieg krzywych mocy i momentu obrotowego w funkcji obrotów silnika, plus wykonywanie dodatkowych pomiarów zewnętrznych za pośrednictwem złącza OBD i innych czujników:
- temperatury oleju
- temperatury powietrza zasysanego przez kolektor dolotowy
- ciśnienia doładowania
- sondy Lambda oraz wiele innych.

MAHA LPS 3000 umożliwia wykonywanie pomiarów mocy w czterech trybach:
- przy stałej prędkości obrotowej
- przy prędkości maksymalnej w km/h
- przy stałej lub zmiennej sile pociągowej
- w trybie symulacji jazdy.

Cennik pomiarów na hamowni:

 Samochody z napędem na jedną oś  Samochody z napędem na obie osie
Poniżej 350 KM  Powyżej 350 KM  Poniżej 350 KM  Powyżej 350 KM
 250 PLN 400  PLN 400 PLN  500 PLN

Podane ceny są w PLN brutto i obejmują wykonanie jednego poprawnego pomiaru, podczas którego można wyznaczyć dowolną ilość charakterystyk zgodnie z możliwościami hamowni i badanego samochodu.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.