Porsche 911 GTS (991) – TechArt Powerkit + Akrapovic Slip-On

W ostatnim czasie ponownie mieliśmy okazję gościć w naszej firmie kultowe Porsche 911 tym razem w wersji GTS. Auto, które seryjnie może się pochwalić niesamowitymi osiągami oraz właściwościami jezdnymi trafiło do nas, żebyśmy dodali odrobinę pikanterii.

Seryjne 450KM oraz 550Nm robią wrażenie, po zainstalowaniu modułu zwiększającego moc „Powerkit” firmy TechArt udało się wykrzesać z silnika dodatkowych 60KM oraz przyrost momentu o 80Nm. Auto teraz legitymuje się mocą 510KM oraz 630Nm.

Na tym jednak nie zaprzestaliśmy naszych modyfikacji. Seryjny układ wydechowy Porsche zastąpiliśmy akcesoryjnym układem renomowanej firmy Akrapovic z linii Slip-On. Nowy układ poprawia wydajność silnika oraz powoduje, że auto brzmi naprawdę niesamowicie.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.