Lamborghini Huracan LP 580-2

Trzecie Lamborghini Huracan odwiedza bramy Pachura Moto Center, tym razem była to wersja LP 580-2 w kolorze Rosso Mars

Jakiś czas temu mieliśmy przyjeność przedstawić Wam Lamborghini Huracana LP 610-4 w którym zwiększaliśmy moc oraz montowaliśmy Tytanowy układ wydechowy Akrapović. Nie minęło sporo czasu a dzisiaj nasze bramy opuściło kolejne Lamborghini Huracan, tym razem była to wersja LP 580-2 w kolorze Rosso Mars. Właściciel zdecydował się na zwiększenie mocy ponieważ seryjne 580KM i 540Nm nie było wystarczające. Dobrze wiemy, że silnik V10 Lamborghini o pojemności 5.2l ma spore rezerwy mocy, dlatego też postanowiliśmy je uwolnić modyfikując oprogramowanie sterujące pracą silnika. Efekt naszych prac był bardzo satysfakcjonujący, uzyskaliśmy moc na poziomie 644KM i 562Nm oraz prędkość maksymalną równą 349km/h. To jeszcze nie koniec modyfikacji tego auta, właściciel zapowiadał kolejne odwiedziny o których napewno Was poinformujemy.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.