BMW M850i

Wyjątkowe auto potrzebuje wyjątkowego tuningu – nie inaczej jest w przypadku powyższego BMW M850i. Pojazd opuścił bramy PMC znacznie potężniejszy, lepiej brzmiący, a także nieco odmieniony wizualnie przy pomocy elementów AC Schnitzer.

BMW zostało wyposażone w kompletny układ wydechowy autorstwa AC Schnitzer, który zdecydowanie poprawił aspekty akustyczne. Auto brzmi naprawdę rasowo, w przeciwieństwie do standardowego zestawu. Wydech jest sterowany przy pomocy klap, które po zamknięciu zdecydowanie wyciszają auto, co może być zbawieniem podczas dłuższych tras. Zmianie poddaliśmy także dyfuzor. Idealnie eksponuje on cztery carbonowe końcówki układu.Na tylnej klapie znajduje się nowy carbonowy spoiler, który prezentuje się zdecydowanie lepiej względem seryjnego egzemplarza. Nie bylibyśmy sobą, gdyby auto po naszych działaniach nie mogło się pochwalić lepszymi parametrami. Wykorzystaliśmy w tym celu komputer AC Schnitzer Performance, który pozwolił na znaczący przyrost mocy. Standardowe 520 koni oraz 743 Nm musiało ustąpić miejsca lepiej prezentującym się 603 KM i 838 Nm maksymalnego momentu obrotowego. 

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.