Audi SQ7

Audi SQ7 niedawno przeszło face lifting, a my mieliśmy okazję zmodyfikować jeden z egzemplarzy tego świeżego sportowego SUV-a!

Zmianie uległa przede wszystkim aerodynamika oraz wygląd zewnętrzny SQ7 – wszystko za sprawą pakietu ABT Aero Wide Body, w którego skład wchodzą m.in.:

- dokładki przedniego oraz tylnego zderzaka

- cztery końcówki układu wydechowego

- poszerzenia nadkoli

- wloty powietrza w przednich nadkolach

- spoiler znajdujący się nad tylną szybą

Dopełnieniem stały się 23-calowe koła z felgami HR23, również od ABT Sportsline. Przyznajcie, że SUV niemalże promieniuje agresją! Nie bylibyśmy sobą, gdyby w grę nie wchodziła także poprawa osiągów pojazdu. Przy pomocy zestawu ABT Power udało nam się wykrzesać z tej prawie 2,5-tonowej bestii 516 KM oraz 980 Nm! Oczywiście wszystko zostało przygotowane tak, aby zapas mocy drzemiący pod maską nie wpływał negatywnie na samo działanie 4-litrowego TDI. Poza przyrostem mocy, pozbyliśmy się także elektronicznego ogranicznika prędkości, przed co prędkość maksymalna SQ7 zwiększyła się do 280 km/h!

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.