AUDI RSQ8 Signature Edition 1 of 96 800HP 1000Nm

Zaprojektowany przez kierowców wyścigowych - stworzony do jazdy po drogach SUV. RSQ8 Signature Edition, to jedyny na świecie wyścigowy pojazdu użytkowy, który zostanie zbudowany jedynie w 96 egzemplarzach.

Od lat 50. nazwa ABT i sporty motorowe są ze sobą nierozerwalnie związane. W tym wyjątkowym SUV wyścigowe DNA żyje w czystej postaci. Widać to między innymi w bardzo bardzo wyjątkowym i unikatowym szczególe wewnątrz auta: fragment najstarszego zachowanego pucharu, jaki kiedykolwiek zdobył Abt. Sercem tego supersportowca, Racing Utility Vehicle jest 4-litrowe podwójnie doładowane V8 o gigantycznej mocy 800 KM oraz ogromnym momencie obrotowym 1000 Nm. Ta ogromna moc przekazywana jest na wszystkie koła dzięki fenomenalnemu napędowi quattro, za pośrednictwem 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Ta wspaniała V8-ka pozwala przyspieszać od 0 do 100km/h w zaledwie 3,2 sekundy – o 0,6 sekundy szybciej niż model standardowy, prędkość maksymalna wynosi aż 315 km/h ! Czystą moc samochodu widać na pierwszy rzut oka. Znakomite materiały, charakterystyczne akcenty Carbon Bold i błyszczące czarne 23' calowe kute koła z samopoziomującymi się kołpakami ABT , które zostały opracowane wyłącznie dla naszych Signature Editions, dodatkowo poprawiają jego wygląd. Dzięki zastosowaniu 3-stopniowego ABT Level Control mamy możliwość, jeszcze lepszej optymalizacji i personalizacji charakterystyki prowadzenia naszego Signature Edition. Prowadź jak mistrz: nawet bez kombinezonu wyścigowego czujesz się jak kierowca wyścigowy w RSQ8 Signature Edition. Poczuj ducha Grand Prix i poczuj to uczucie wszystkimi zmysłami. Dodatkowe detale, takie jak wstawki w przedniej osłonie z powiększonymi kratkami wlotu powietrza, są zarówno funkcjonalnie dobrze przemyślane, jak i efektowne wizualnie. Zoptymalizowane prowadzenie powietrza umożliwiło naszym inżynierom generowanie jeszcze większej mocy. Doskonałość w najdrobniejszych szczegółach - to nasz punkt odniesienia i dotyczy również wnętrza. Tutaj możesz zobaczyć, jak umiejętnie nasi inżynierowie łączą luksus ze sportowym charakterem. Od ekstrawaganckich świateł wejściowych z logo Signature Edition, przez specjalne wykończenia Signature Carbon Bold, po wyjątkową konsolę środkową z fragmentem naszego pierwszego pucharu zachowanego na wieczność w kapsule czasu – wnętrze RSQ8 Signature Edition jest równie imponujące. W tym jedynym w swoim rodzaju Racing Utility Vehicle, sporty motorowe spotykają się z luksusem. Otwórz drzwi i natychmiast to wyczujesz: nuta przeszłości i dotyk przyszłości, zwycięstw i ducha zespołu. Najlepsze materiały, ręcznie wykonane przez naszych najlepszych pracowników, w połączeniu ze specjalnymi detalami, które doskonale uosabiają ducha naszych początków, sprawiają, że wnętrze Signature Edition jest tak wyjątkowe, jak jego wygląd zewnętrzny.

https://www.abt-sportsline.com/rsq8-signature-edition

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.