Mercedes E63 AMG - modyfikacja Kleemann

Już kolejne auto z pod znaku gwiazdy opuściło naszą firmę! Potężny Mercedes klasy E przeszedł szereg modyfikacji, które powodują jeszcze większy uśmiech na twarzy kierowcy.

Auto początkowo legitymowało się mocą 519 Km oraz 563 Nm. Nie pozostawiliśmy tego jednak z takim wynikiem. Za sprawą kolektorów znanego tunera Kleemann’a, pomijających katalizatory dźwięk oraz moc uległy znaczącej poprawie. Montaż sportowych filtrów BMC oraz modyfikacja Ecu Kleemann’a K2 pozwoliła osiągnąć imponująca moc na poziomie 566 KM i 642 Nm, co w silniku wolnossącym jest naprawdę zadowalającym wynikiem. Dodatkowo auto zostało wyposażone w mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu przez co jazda i pokonywanie zakrętów stało się jeszcze przyjemniejsze.

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.