VW Golf VII R 2.0 TSI ABT Power S 390 KM

2014-10-24

Prezentujemy Państwu nowego Golfa R z imponującą modyfikacją silnika Abt Power S. Ten najmocniejszy z seryjnie produkowanych Golfów wygenerował na hamowni moc 308 KM i 386 Nm co stanowi doskonałą bazę do modyfikacji.

Tuning Abt Power S realizowany jest przy użyciu nowoczesnego sterownika Abt Engine Control, który po podłączeniu do szyny CAN i odpowiednim zaprogramowaniu steruje silnikiem współpracując z seryjnym ECU. W celu uzyskania tak dużego przyrostu mocy konieczna była także modyfikacja układu wydechowego. Fabryczny katalizator został zastąpiony wersją sportową o zwiększonym przepływie spalin. Pomiary na hamowni po naszym tuningu dały fantastyczne rezultaty: moc wzrosła do 392 KM a moment obrotowy przyrósł do 472 Nm. Jest to zdecydowanie najmocniejsza „erka” spośród tych, nad którymi pracowaliśmy.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.