VW Golf VII R 2.0 TSI ABT AEC POWER-S 380 KM

2015-01-20

Wczoraj mieliśmy ręce pełne pracy. Odwiedził nas VW Golf VII R 2.0 TSI. Auto przyjechało do nas po konkretny „zastrzyk mocy”. Rozpoczęliśmy od sprawdzenia, jak mocny jest ten egzemplarz w serii – okazało się, że moc wynosi 308 KM, a moment obrotowy 380 Nm. Przy tym Golfie zastosowaliśmy modyfikację silnika Abt Power S obejmującą sterownik silnika Abt Engine Control oraz downpipe ze sportowym katalizatorem.

Dodatkowo zamontowaliśmy sportowy układ wydechowy Abt cat-back z czterema czarnymi końcówkami o średnicy 102 mm. Dzięki połączeniu wydechu Abt cat-back i sportowego katalizatora ten Golf zyskał całkowicie nowy układ wydechowy od turbosprężarki aż do końcówek tłumika. Wszystko razem sprawia, że jest to jeden z najlepiej brzmiących Golfów R wśród tych, które mieliśmy okazję gościć u nas. Seryjne osiągi zostały zastąpione nowymi, znacznie lepszymi wartościami – moc wzrosła do 380 KM, a moment obrotowy do 458 Nm.

Dla uatrakcyjnienia wyglądu zewnętrznego tego Golfa, wyposażyliśmy go w piękne felgi aluminiowe Abt DR 8,5 x 18”.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.