VERVA Street Racing

2019-08-22

Z przyjemnością informujemy, że na 10-tej edycji wydarzenia VERVA Street Racing pojawi się ekspozycja przygotowana przez ekipę PMC! Na naszym stoisku zagości kilka imponujących egzemplarzy, które przyprawią o zawrót głowy niejednego fana szybkich samochodów!

Pierwszym z nich jest projekt od ABT Sportsline - Audi RS5-R w wersji Sportsback. Ograniczony do 50 sztuk, pojazd wyposażony w jednostkę V6 2.9l o mocy 530 koni i momencie obrotowym na poziomie 690Nm sprawia, że przyspieszenie od 0 do 100km/h trwa zaledwie 3,6 sekundy!

Znajdzie się również coś ze stajni PERFORMMASTER - Mercedes AMG GT63S 4 Door Coupe.  Niemiecki tuner postanowił wykrzesać jeszcze więcej mocy z tego potwora napędzanego 4-litrowym turbodoładowanym V8 przy pomocy autorskiego komputera PEC. Powiemy krótko - 740KM i 1030Nm.

Nie zabraknie również fenomenalnego włoskiego akcentu, który mogliście już spotkać na Poznań Motor Show, a mianowicie Ferrari 488GTB.  Już jako seryjne auto budzi ogromne emocje. Wyposażone zostało w kompletny układ wydechowy Akrapovic Exhaust System wraz ze sportowymi katalizatorami. Drzemiące wewnątrz 3,9l V8 może wygenerować 721KM i 678Nm momentu obrotowego.

Tradycją stało się już, że tam gdzie PMC, tam również ich autorskie projekty. Jakże mogło być inaczej, gdyby na naszej ekspozycji nie zabrakło BMW M3 E92 w limitowanej wersji Hurricane 337. Auto jest najeżone usprawnieniami, lecz jednymi z najważniejszych jest kompresor G-POWER SKII CS, a także tytanowy układ wydechowy od @akrapovic. Pojazd dzięki 631KM i 561Nm jest naprawdę agresywny, a odzwierciedla to nawet jego wygląd zewnętrzny.

Całość kończymy prawdopodobnie najszybszym Audi RS4 B7 w Polsce. Egzemplarz, o którym mowa posiada 4.2-litrowe V8, które dodatkowo wzbogacono w kompresor TTS. Auto rozwija moc maksymalną wynoszącą 636KM, a moment obrotowy wynosi 597Nm. Poza mocą, RS4-ka ma również do zaoferowania rasowe doznania dźwiękowe, dzięki układowi wydechowemu od Milltek Sport.

Brzmi interesująco? Jeśli tak to świetnie! Impreza trwa od 24 do 25 sierpnia w Gdyni, a nasza ekspozycja pojawi się w strefie PIT Party na bulwarze nadmorskim.  Do zobaczenia!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.