Udany powrót Teamu Pachura Motorsport na tor

2012-08-27

Team Pachura Motorsport w pięknym stylu powrócił na tor. W sobotę bracia Patryk i Sebastian Pachura tak jak dawniej zasiedli za kierownicą samochodu wyścigowego Seat Leon Supercopa, by wziąć udział w dwugodzinnym wyścigu Endurance.  - Tor Poznań nie ma dla nas tajemnic. Zawsze lubimy tutaj startować, bowiem czujemy się jak u siebie w domu. Tym razem jednak traktujemy ten wyścig jako zabawę. Motorsport to nasza pasja. Nie potrafimy długo bez niej żyć – zaznacza Patryk Pachura.

Stąd też hasło "Race for fun", które towarzyszyło kierowcom Pachura Motorsport podczas całego wyścigu. Jednak, co najważniejsze start ten zakończył się sukcesem. Team Pachura Motorsport stanął na podium! Zespół zdobył drugie miejsce w klasie 3. Patryk oraz Sebastian Pachura otrzymali także specjalny puchar w podziękowaniu za swój start. Puchar przygotował Automobilklub Wielkopolski. – Dziękujemy wszystkim za tak wspaniałe przyjęcie na torze w Poznaniu. Mam nadzieję, że jeszcze  nie raz tutaj wystartujemy i pokażemy na co nas stać – dodał Patryk Pachura.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.