Team Pachura Motorsport wraca na tor wyścigowy

2015-07-10

Z radością ogłaszamy, że Team Pachura Motorsport wraca do gry! Już od dzisiaj można nas spotkać na Torze Poznań, gdzie w dniach od 10 do12 lipca 2015r. odbywa się 10 i 11 runda mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej, 3 runda Długodystansowych Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej oraz 3 i 4 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

W piątek – 10 lipca rozpoczną się kwalifikacje w poszczególnych klasach. W sobotę już od godz. 9:00 zaczną się wyścigi, ostatni z nich rozpocznie się o 13:30, na godz. 15:45 zaplanowano wyścig godzinny. W niedzielę od 8:45 trwać będą kwalifikacje, a zawody wystartują o godz. 11:45.

Team Pachura Motorsport wystartuje wspólnie z zespołem Praga Cars Racing. Kierowcami w ramach tych zawodów będą:

  • Patryk Pachura - wielokrotny wyścigowy Mistrz Polski
  • Ales Jirasek - uczestnik serii wyścigowej Blancpain oraz VW Golf Cup.

Zespół wystawi do wyścigów dwa samochody Praga R1 napędzane silnikiem Renault Sport F4R832, który w najnowszej specyfikacji osiąga moc 250 KM.

Trzymajcie za nas kciuki!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.