TUNING AUDI A7 3.0TFSI

2012-09-04

 „Pierwsze spojrzenie na podłużny bok Audi  A7 to magiczny moment, który chce się przeżyć  ponownie”  (Hans-Jürgen Abt).

W Pachura Moto Center od dawna trwa spór nad wyższością Audi A7 nad Audi A8 i odwrotnie. Jakich, by jednak argumentów nie użyć, oba auta ubrane w pakiety stylistyczne ABT Sportsline robią piorunujące wrażenie.

Ten model Audi A7 trafił do naszego serwisu z jedną sugestią… Ma rzucać na kolana!

Pierwszym krokiem był montaż pakietu stylistycznego ABT Sportsline – ABT Aero, specjalnie dedykowanego do tego modelu Audi.  ABT Audi A7 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne, które sprawiają, że ekstrawaganckie Audi staje się jeszcze bardziej muskularne. Dopełnieniem zestawu jest nowy tylny spoiler  z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego.

Klientowi zaproponowaliśmy także felgi ABT DR 20”. Oczywiście, są one również dostępne w połączeniu z oponami Dunlop SP Sport Maxx GT o bardzo dobrych właściwościach trakcyjnych.

Drugim etapem prac nad Audi A7 było podkręcenie silnika z 313KM i 429Nm do niebagatelnych 401KM i 534Nm! Zmierzyliśmy także V-max… 300 km/h!

Imponujące osiągi, elegancja i ekstrawagancja mają teraz nową nazwę: ABT Audi A7.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdą Państwo tutaj.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.