Range Rover Lumma Design CLR R

2017-12-02

Po raz kolejny mieliśmy okazję realizować bardzo ciekawy projekt. Tym razem trafił do nas najnowszy Range Rover w pięknym białym kolorze z kontrastowymi czarnymi wykończeniami. Naszym zadaniem było nadanie temu luksusowemu SUV – owi niepowtarzalnego charakteru, a że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – z przyjemnością zabraliśmy się do pracy.

Wybór padł na Lumma Design projekt skierowany do tego modelu auta – pakiet zewnętrzny CLR R. W skład tego pakietu wchodzą: zderzak przedni z nowymi światłami do jazdy dziennej LED oraz nowoczesne LED’owe oświetlenie przeciwmgielne znajdujące się w dolnej części zderzaka. Uwagę przykuwa nowy gładki grill nadający bardziej drapieżnego wyglądu. Od razu można zauważyć, że za sprawą poszerzeń nadkoli oraz listew bocznych z każdej strony auto zostało poszerzone o kilka centymetrów z każdej strony. Żeby wypełnić nowe nadkola zamontowaliśmy 22” aluminiowe obręcze również z oferty firmy Lumma. Koła zostały odsadzone o 5cm na każdą ze stron, co sprawia, że są idealnie spasowane z nowymi nadkolami. Całość pięknie uzupełnia tylny zderzak z potężnymi czterema końcówkami wydechów oraz dyfuzor. Auto zostało wyposażone w 5 - litrową jednostkę V8 SUPERCHARGER, osiągającą moc 550KM w seryjnym wydaniu, która sama w sobie generowała bardzo przyjemne brzmienie. Nowy agresywny wygląd aż zachęcał do modyfikacji układu wydechowego. Firma Lumma dostarczyła sportowy układ do tego auta. Teraz oprócz agresywnego wyglądu Range posiada również rasowe sportowe brzmienie. Jest to najprawdopodobniej jedyny taki Range w Polsce.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.