Powrót M2'ki ISAMU

2017-10-06

Dalszy ciąg modyfikacji pięknej BMW M2 ISAMU w naszej firmie. Jeszcze piękniejsze, jeszcze więcej mocy. My nigdy nie mamy dosyć!

Na ciąg dalszy modyfikacji przyjechało BMW M2, które wcześniej mieliście okazję już u nas widzieć. Właściciel powrócił do nas w celu „ubrania” swojej M2'ki w dodatkowy pakiet carbonowy oraz by dźwięk samochodu stał się jeszcze bardziej „drapieżny”.

Układ wydechowy Akrapovic Evolution Line został dodatkowo wyposażony w „downpipe” zamiast seryjnego katalizatora. Auto posiada teraz kompletny układ wydechowy Akrapovic.

Po pierwszych modyfikacjach udało się uzyskać moc 405 KM oraz moment na poziomie 502 Nm.

Na dzień dzisiejszy po „uzupełnieniu” układu wydechowego oraz po wgraniu naszego programu sterującego pracą silnika osiągnęliśmy moc 433KM oraz ok.600 Nm.

Poprzednio zamontowany dyfuzor carbonowy firmy Akrapovic tym razem został uzupełniony o carbon M-Performance. W skład tego pakietu wchodzą: nakładki przedniego zderzaka, nakładki boczne progów oraz tylni spoiler.

BMW wyposażyliśmy również w wielofunkcyjny wyświetlacz AWRON, który montowany jest w centralnej części deski rozdzielczej zamiast seryjnej kratki nawiewu powietrza. Wyświetlacz pozwala kierowcy na bieżąco odczytywać parametry pracy silnika, mierzyć osiągi auta oraz sterować klapami układu wydechowego Akrapovic.

Bawarska piękność na pewno nie przejedzie przez miasto nie zauważona. Nowy pakiet stylistyczny oraz kompletny układ wydechowy Akrapovic spowodowały, że auto prezentuje się fenomenalnie!!!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.