Porsche Panamera Turbo Techart 600 KM 830 Nm

2014-04-11

Kolejna limuzyna Porsche otrzymała w naszym serwisie solidny zastrzyk mocy. Jest to #Panamera Turbo w prestiżowej wersji Executive po liftingu, gdzie fabrycznie silnik 4.8 turbo osiągał moc 520 KM.

Porsche wyposażyliśmy w nowoczesny sterownik #Techart Techtronic, który podnosi moc silnika i moment obrotowy. Panamera może się teraz pochwalić imponującymi parametrami: ok 600 KM i 830 Nm nadają tej limuzynie doskonałą dynamikę. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 3,7s, Porsche może rozpędzić się do prędkości maksymalnej 315 km/h. W parze z wielką mocą silnik V8 oferuje także wyjątkowy dźwięk, dzięki tytanowemu wydechowi #Akrapovic Evolution Line. Modyfikacja silnika Techart jest objęta gwarancją na 2 lata lub 100000 km.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.