Porsche Cayenne GTS Techart + Akrapovic Slip-On Line Titanium

2014-10-23

Przed wami Porsche Cayenne GTS ubrane w perfekcyjnie zaprojektowany body kit firmy TechArt.

W skład pakietu AERO 1 wchodzi spoiler przedniego zderzaka, tylna lotka dachowa (w tym przypadku zachowano seryjną lotkę), listwy progowe oraz tylny spoiler z dyfuzorem. Całość daje bardzo dynamiczny i estetyczny efekt. Innowacyjny trzyczęściowy przedni spoiler jest zintegrowany z wlotami powietrza wspomagającymi chłodzenie układu hamulcowego.

Zmiany zaszły także w układzie wydechowym tego Porsche, fabryczny układ zastąpiliśmy tłumikiem z najwyższej półki, czyli Akrapovic Slip-On Line Titanium. Wydech firmy Akrapovic jest w całości wykonany z tytanu, dzięki czemu jest lżejszy o 6 kg od tłumika oryginalnego Porsche. Nowy układ wydechowy wyposażyliśmy również w zawory sterujące klapami dźwiękowymi, które w razie potrzeby umożliwiają wyciszenie dźwięku silnika. Pod maską Cayenne GTS pracuje silnik V8 o pojemności 4.8l, który po zamontowaniu wydechu Akrapovic nareszcie brzmi jak należy. Przy każdym dodaniu gazu uwolniony zostaje agresywny metaliczny gang ośmiu cylindrów, ale przy spokojnej jeździe słychać jedynie miły basowy pomruk. Pasażerowie tylnych siedzeń tego pięknego Cayenne z pewnością nie będą narzekać na brak rozrywki. Kiedy znudzi im się słuchanie fantastycznego dźwięku silnika Porsche mają do dyspozycji 7-calowe monitory Alpine podłączone do tunera DVBT. Telewizja cyfrowa i filmy odtwarzane z płyt DVD ze zmieniarki Alpine pomogą znieść nawet najbardziej nużącą podróż.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.