Porsche Carrera 4S Cabrio Techart Akrapovic

2015-08-26

Prezentujemy kolejne nowe Porsche 911 wyposażone w body kit firmy TechArt. Tym razem mieliśmy przyjemność popracować nad wersją cabrio.

Porsche 911 to auto o ponadczasowej stylistyce nadwozia, jednak trzeba przyznać że w „standardowej” wersji brakuje mu odrobiny charakteru. I właśnie dla tych właścicieli Porsche, którzy chcą od swego pojazdu więcej oferujemy ekskluzywne dodatki firmy Techart.

W skład pakietu zewnętrznego Techart, który zamontowaliśmy w tym kabriolecie wchodzi spoiler przedniego zderzaka, progi boczne, znacznie większa od seryjnej tylna lotka oraz nakładka dyfuzora tylnego zderzaka.

Carrera 4S Cabrio została przez nas wyposażona w piękne felgi aluminiowe Techart Formula IV w grafitowym kolorze z polerowanymi ramionami. Przednie felgi mają rozmiar 9x21”, z tyłu natomiast obręcze mają rozmiar 12x21” i są obute w opony 325/25/21 Michelin Pilot Super Sport.

Już jedno spojrzenie wystarczy aby odróżnić Porsche 911 Techart od zwykłej wersji. Pakiet stylistyczny i felgi Techart zdecydowanie odmieniły oblicze tego Coupe.

Ten piękny carbiolet otrzymał także układ wydechowy z najwyższej półki, czyli AkrapovicSlip-On Line Titanium. Pod wieloma względami system firmy Akrapovic przewyższa fabryczny wydech Porsche. Materiał z którego skonstruowano tłumiki to unikalny stop tytanu, dzięki czemu nowy wydech jest lżejszy o 8,8 kg od wydechu fabrycznego. Specjalna konstrukcja tłumików zwiększa także sprawność silnika. Akrapovic wyposażył układ wydechowy w sterowane bezprzewodowo zawory regulujące dźwięk. Przy zamkniętych zaworach z wydechu wydostają się łagodne dla ucha dźwięki, umożliwiające komfortową jazdę. Gdy tylko kierowca pokusi się o jazdę z otwartymi zaworami przy tłumikach, Porsche 911 4S natychmiast zmienia się w sportową bestię rodem z torów wyścigowych. Dźwięk układu wydechowego z otwartymi zaworami przypomina ten z modeli GT3, jest agresywny i głośny. 

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.