Porsche 991 Turbo S 620 KM 880 Nm Techart + Akrapovic

2015-11-10

W naszej firmie pracujemy nad modyfikacjami różnych aut. Bogate doświadczenie umożliwia nam również obsługę samochodów z segmentu premium i właśnie nad takim pojazdem mieliśmy niedawno okazję pracować. Piękne Porsche 991 Turbo otrzymało od nas pakiet modyfikacji silnika oraz układu wydechowego. 

Jednostkę napędową wyposażyliśmy w Techart Power Kit TA 091/T1.1, który za pośrednictwem modułu Techart Techtronic podnosi moc maksymalną do 620 KM i moment obrotowy do 880 Nm (w trybie Sport Plus). Fabryczny układ wydechowy został  zastąpiony propozycją z najwyższej półki, czyli Akrapovic Slip-On Line Titanium z kompletem sportowych katalizatorów. System firmy Akrapovic pod wieloma względami przewyższa fabryczny wydech Porsche. Materiał, z jakiego skonstruowane zostały tłumiki to unikalny stop tytanu, pozwalający obniżyć wagę nowego wydechu tak, że jest lżejszy o 9,1 kg od fabrycznego. Specjalna konstrukcja tłumików wpływa też na zwiększoną sprawność silnika. Zastosowane w zestawie Akrapovic sportowe katalizatory również wpływają na zwiększenie wydajności jednostki napędowej, co w połączeniu z pakietem mocy Techart jest doskonałą konfiguracją dla Porsche Turbo. W zestawie z układem wydechowym zamontowaliśmy także tylny dyfuzor Akrapovic wykonany z carbonu. Fabryczny układ wydechowy w Porsche Turbo daje zdecydowanie za mało satysfakcji z brzmienia silnika. Dla wszystkich tych, którzy wymagają od swojego Turbo jeszcze więcej, układ wydechowy Akrapovic jest doskonałą propozycją.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.